Eyl 02

Bimeks Acity Teknoport mağazası ,3.Eylül.2010 Cuma günü Ankara ACITY Alışveriş Merkezi’nde açılıyor .Açılışa özel kampanya kapsamında süre ve stoklarla sınırlı ürünler sizleri bekliyor .Notebook-netbook bilgisayarlar ,lcd televizyon ,masaüstü bilgisayar ,beyaz eşya ,lcd monitör ,Logitech Z-5500 hoparlör seti ,Dyson DC21 Motorhead elektrikli süpürge ,çeşitli cep telefonu ve dijital fotoğraf makineleri gibi ürünlerin yer aldığı kampanyadan yararlanmak için 3.Eylül.2010 Cuma günü Bimeks Acity Teknoport mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın .

  • Açılışa özel kampanya kataloğu için :TIKLAYINIZ .

Kampanya Hakkında :3.Eylül.2010 Cuma günü Bimeks Teknoport Acity mağazasında geçerli ,süre ve stoklarla sınırlı, açılışa özel kampanya fırsatı .

written by admin \\ tags: , , ,


Leave a Reply

En SıcakFırsatlar Sicakfirsat.com'da ! SicakFirsat.Com KAMPANYA İNDİRİM SİTESİ . UYARI: Bu site tamamen haber ve bilgilendirme amaçlıdır. Duyurulan kampanya ve promosyanların bu site ile hiçbir alakası bulunmamaktadır.Kampanyalar duyurulduktan sonra ilgili firmalar değişiklik yapmış olabilir.İlgili firmaların kendi sitelerinden ya da bilgi merkezlerinden kampanyanın detayları ile ilgili bilgi almanız önerilir.SicakFirsat.Com'da yayınlanan kampanya haber ve duyuruları ile ilgili SicakFirsat.Com'un herhangi bir sorumluluğu yoktur. .Sıcak Fırsatlar,Kampanyalar,İndirimler,Fırsat Ürünleri - Sicakfirsat.Com'da. Sıcak Fırsatlar, Kampanyalar, İndirimler, bim market Bim Aktüel Ürünleri